31 Ocak 2014 Cuma

BİR ŞEY YAZASIM YOK NEDENSE

Ben ne zaman aşık oldum, sevgili buldum desem nazar değiyo:( Sööleemiceem bi daaaa... Hep sizin yüzünüzden :))

26 Ocak 2014 Pazar

Görsel Pazar İlavesi: OperadakiKAJU

Sevgili Tamagoşilerim, 2-3 oldu di mi yazmayalı. Hiç vaktim olmadı. Hoş sizin de umurunuzdaydı:P Ben kendimi ne zannediyorum ki? Hayır ne olmadığımı biliyorum en azından:)

Meşhur pazar yazımıza başlayalım ve çeşitli köşeler hazırlayalım.

Haftanın sitesi:

Bu köşede her Kat.ph sitesine girdiğimde otomatik olarak açılan www.vube.com dan sözedeyim. Ferçi bilen biliyordur ama benim gibi bi kaç kezban kalmıştır diye kısaca tanıtayım: her ay düzenlediği şarkı yarışmaları ile kullanıcılarına binlerce dolar dağıtan site. piyasa şarkılarından sıkıldıysanız çok güzel şarkıları, yeni yetenekleri dinleyebileceğiniz hoş bir yer.
hehe bu tanımı yazmak zoruma gitti gittim ekşi sözlükten kopyaladım. Sizler için Vube'dan şu şarkıyı seçtim. İçin için yananlara gelsin diyorum, sevdikleri için, Allah Allaaah! The Janes adlı grup acapella olarak söylemiş: BURN. Tıklayınız şu uzun şeyi oynasın muhahaha! =========== }

Haftanın yakuşuklusu:

Popüler kültürün oyunkurucularından Acun'un Survivor'ını hiç izlemem. Sadece adaylara bakarım. Adayların medyaya düşen fotoğraflarına sadece. Adayların genelde gay izleyicilerin göz zevkine hitap ettiğini geçen yıl da bahsetmiştim. Bu yıl da sizin için bi aday seçtim: Burak Gacemer. Burak  geçen yıl ki yarışmacı Larissa Gacemer'in kocasıymış. Acun zaten fazla uzağa gitmeyi pek sevmiyo nedense. Samet Güzel'i de seçmiş mesela ama onu yakuşuklu bulmadığımdan buraya koymayı tercih etmedim.


Haftanın benzerleri:
Böyle bi köşe açiim eğlenceli olur dedim.Bakın bu hafta kimleri seçtim. Ne dersiniz benziyorlar mı?

Haftanın dövmesi:

Haftanın gay videosu:
şu uzun şeyi tıklayalım yine : ======================= }

haydi iyi pazarlar sevgili Tamagoşilerim.

22 Ocak 2014 Çarşamba

Channing Tatum Burak Özçivit'i döveeer

Ayucuğum takmış Burak'a... Yok şöyleymiş yok böyleymiş... Sana bi çift lafım var Ayucuk: Burak bu ayakları doğru yola gel. Bi kerem Tatum Özçivit'i döver. Hahhaaayy! Hemi de şeyiynen:)) Magic Mike güçleri var onun. Çıktı mı sahneye walla bi kere.

Dans desen onda...(Bknz Step Up) 

Aksiyon desen onda...(Bknz Beyaz Saray Düştü) 

Romantizm desen onda... (Bknz Aşk Yemini) 

Seksapalite desen onda... (Bknz Magic Mike) 
http://www.gaybiconnections.com/myimages/tatum2.jpg
Savaşçı...(Kartal) 

Beyefendilik desen onda...


Gay potansiyeli onda...

Sen ne konuşuyon hala:)))

Siz kimi beğeniyorsunuz?
Channing'i mi Burak'ı mı?

21 Ocak 2014 Salı

Issız adaya giderken bir gay ne almalı?


Arkadaşlar, ıssız adaya giderken bir gayin yanına alması gereken 3 şey nedir? Prezervatif, partner ve kayganlaştırıcı. Issız adada prezervatifin ne işi var demeyin. Siz siz olun sağlık konusunda Partnerinize % 100 güvenmeyin. Çok aşırı kıllı adamlardan uzak durun. Nefsinize kanıp seksin kolay yaşandığı mekanlardan da... Çünkü yaşadığınız cinsel hastalıktan sonra sizi psikolojik olarak göçertecek çok ağır bir depresyon dönemi oluyor. Önce kuruntular... Sonra pişmanlıklar ve kendine kızmalar...Yalancı tövbeler... Kuşkular... Bilgi kirliliği nedeniyle internette okuyup yanlış sonuçlara ulaştıran yanılsamalar... Sevdiklerinize sırrınızı söyleme, onları üzme ve onlardan gelen ağır yasaklar... Bu travmatik durumlar her gayin başına gelebilecek insana özgü durumlar... Sadece bunları bilin diye yazdım.

Çanakkale'de HIV virüsü taşıyan 3 kişi olduğu şeklinde bir dedikodu duydum mesela. Hornette Çanakkale'deki gay sayısının 20'lerde, mircta 10'larda, grinder'da 10'larda olduğunu (kaba hesapla 40 bile desek) dikkate alırsak durumun vehameti ortaya çıkıyor. Neyse ki bu bir dedikodu. Ama her dedikodunun % 1 doğruluk ihtimali olsa o % 1 de gelip sizi bulsa... Yooo yooo yooo... Düşünmek istemiyorum. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) AIDS'i bulaşıcı hastalık statüsünde görmüyor. Çünkü biliçlendiğinizde aslında korunabiliyorsunuz.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...