13 Mart 2014 Perşembe

Malesef!

Şimdi şöyle bişiiler oldu. Birini götürdüm. Hem de kendi kurumumdan.

Herşey toplantı için bir otele gitmemizle başladı. Benim tatlı gay kankimle uçaktan inip otelin barına varır varmaz etrafı kesmeye başladık. Ben bi ara bööle kaslı maslı birini gördüm ama pek bakmadım. Gece yorgun odaya geldim. Kanki uyumuş. Benim de uykum kaçtı. Açtım horneti horny horny bakınıyorum. Benim tatlı sıpa 2 profil birden açmış 2 ayrı telefonu olduğundan ama bi de ne göreyim o iki profilin arasında başka biri.Neyse... yazdım, baktım o da yazıyo niyeti bozup kimliğimi açık ettim. E o da inkar edemedi aynı kurumdan olduğumuzu. İkimiz de yalnız kalmıyoruz ama yüzyüze tanışmak istedik ve soluğu obide aldım. Biraz konuştuk filan ama çocuk acaip tutuk. Yani utangaçlık filan diil. Böyle ilaç kullanıyo gibi donuk bakuşlı. Çok sarhoşum filan dedi. Ona verdim. Ama nası taş nası taş anlatamam. 6 yıl body yapmış öküz. 1 sene ara vermiş de 1 aydır yeniden başlamışmış... Belini iki elinle tut, pazuları için kankinden yardım iste o derece.

Neyse işte ertesi gün için buluşmaya ikna ettim. Toplantı tüm gün sürdü. Kankimle geldik mayolarımızı alıp havuza gittik. Bizimkini de yokladım hornetten. Odaya gelmeye niyeti var. Bizimkine ben odaya dönüyorum sen gelme dedim anladı hemen durumu. Üstümü yeniden giyinip odaya çıktım. Beyefendi geldi.

Niye beyefendi diyorum ki öküz desene di mi:) Neyse bu ellerini başının altına koyup uzandı. Grup yaptık. Nee diyenler varsa düzelteyim. Öküz, egosu ve ben grup yaptık. Adi herif hem yakışıklı hem cool hem de cildi süper. Ulan ben inadına kullanıp atıcaam bunu dedim. Neyse iş bitti. Duşa girdi. Ben de tünedim lavaboya bunu izledim filan. Ne gülümseme ne bişii. Sanırısın hint padişahı.

Ertesi gün kankinin uçağı erkendi benimki geç. Bunu söylemiştim padişah efendiye. Bakarız demişti. Gelmedi ya lan bi daha.  Prezervatif yokmuş. Lan öküz otelde satılıyo aldım dedim Malesef yazdı. Spora gitmiştim. Odamı topladım on dakika içinde anahtarı vermek için, kapıyı kaparken yanımdan geçti. Sadece iyi günler dedi. Kalıbına tüküriim. Evet dostlar bu öküzü kafamdan silip keyfime baktım. Sauna, hamam, havuz, spor salonu ne varsa yararlandım. Üstelik vücudu öbür öküze bin basan hetoro eski arkadaşımla. Ooooh sefam olsun.

Not: Öküzdü möküzdü ama lan nerdeyse aşık oluyodum herife. Fuck you meeeen!

5 yorum:

 1. Ayyhhh ne uçuk şeyler yaşıyosun yaaa ahaha :D
  Dipnot: zaten hep o öküzler yüzünden bu hallerdeyiz :p

  YanıtlaSil
 2. Kedi ciğer meselesi olmuş sanki biraz :p

  YanıtlaSil
 3. Ben de gecen gun is seyahatinde bi otele vardim. Lobide ideal vucutlu Davut heykelinden de daha Davut bi Rus guzeli vardi. Dedim kendi kendime ey allaam noolursun odaya gidip Hornet actigimda orada olsun ve sonra kapim calinsin... Hepsi bu kadar :((( Bi kerecik olsaydi ona da raziydim. Egosu da olsa ona da raziydim.

  YanıtlaSil
 4. irlanda cücesi
  ilk kez böylesine cüret ettim
  bi adam
  haklısın aslında
  yiğit tan
  olur böyle vakalar:)

  YanıtlaSil
 5. Ahahahah :D Kazuuuu, ne zamandır yazılarını okumuyordum. :D Blogger'a girdiğim mi vardı?
  Sen çok yaşa e mi? :D Bi bize tapmadılar ya böyle kazum. :( 6 yıl body'de çekilmez ama ahaha :D

  YanıtlaSil

buraya yazdığın hurmalar gelir bigün tırmalar:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...