21 Ocak 2014 Salı

Issız adaya giderken bir gay ne almalı?


Arkadaşlar, ıssız adaya giderken bir gayin yanına alması gereken 3 şey nedir? Prezervatif, partner ve kayganlaştırıcı. Issız adada prezervatifin ne işi var demeyin. Siz siz olun sağlık konusunda Partnerinize % 100 güvenmeyin. Çok aşırı kıllı adamlardan uzak durun. Nefsinize kanıp seksin kolay yaşandığı mekanlardan da... Çünkü yaşadığınız cinsel hastalıktan sonra sizi psikolojik olarak göçertecek çok ağır bir depresyon dönemi oluyor. Önce kuruntular... Sonra pişmanlıklar ve kendine kızmalar...Yalancı tövbeler... Kuşkular... Bilgi kirliliği nedeniyle internette okuyup yanlış sonuçlara ulaştıran yanılsamalar... Sevdiklerinize sırrınızı söyleme, onları üzme ve onlardan gelen ağır yasaklar... Bu travmatik durumlar her gayin başına gelebilecek insana özgü durumlar... Sadece bunları bilin diye yazdım.

Çanakkale'de HIV virüsü taşıyan 3 kişi olduğu şeklinde bir dedikodu duydum mesela. Hornette Çanakkale'deki gay sayısının 20'lerde, mircta 10'larda, grinder'da 10'larda olduğunu (kaba hesapla 40 bile desek) dikkate alırsak durumun vehameti ortaya çıkıyor. Neyse ki bu bir dedikodu. Ama her dedikodunun % 1 doğruluk ihtimali olsa o % 1 de gelip sizi bulsa... Yooo yooo yooo... Düşünmek istemiyorum. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) AIDS'i bulaşıcı hastalık statüsünde görmüyor. Çünkü biliçlendiğinizde aslında korunabiliyorsunuz.

2 yorum:

  1. sanki bir cinsel hastalik gecirmis gibi yazmissin, dogru mudur?

    YanıtlaSil
  2. Geçirdiğimden emin olabilirsin... Konu bu değil. Dün bir arkadaşımın başına gelen kötü olayda onu rahatlatmak için telkinde bulunurken, sizleri de uyarmak aklıma geldi. Bir arkadaşım da eşine ve bebeğine frengi bulaştırmıştı:((((

    YanıtlaSil

buraya yazdığın hurmalar gelir bigün tırmalar:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...